- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Wall Light
Wall Light
Our range of products include led wall light.
LED WALL LIGHT
Product Price: Rs 350 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Lighting Type | 4-Way Light |
| Wattage | 10W |
| IP Rating | IP66 |
| Light Source Type | LED |
| Sensor | No |
| Fixture Material | Aluminium |
| Design/Shape | Round |
| Power | 12 |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
LED WALL LIGHT
Product Price: Rs 2,900 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Power | 10W , 15W |
| Lumens per Watt | 100 LUMENS |
| Mounting Type | OUT DOOR |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Wattage (W) | 10W , 15W |
| Country of Origin | Made in India |
| Bollard Height | 1 FEET , 2FEET , 3 FEET |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
LED WALL LIGHT
Product Price: Rs 2,900 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Power | 10W , 15W |
| Lumens per Watt | 100 LUMENS |
| Mounting Type | OUT DOOR |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Wattage (W) | 10W , 15W |
| Country of Origin | Made in India |
| Bollard Height | 1 FEET , 2FEET , 3 FEET |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
LED WALL LIGHT
Product Price: Rs 2,900 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Power | 10W , 15W |
| Mounting Type | OUT DOOR |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Wattage (W) | 10W , 15W |
| Country of Origin | Made in India |
| Bollard Height | 1 FEET , 2FEET , 3 FEET |
Yes! I am InterestedRequest A Callback