- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Architectural Lights
Architectural Lights
Pioneers in the industry, we offer led wall washer light from India.
LED WALL WASHER LIGHT
Product Price: Rs 2,800 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Wattage | 25 W |
| Length | 600 mm |
| Light Color | Warm White 3000K |
| Color | Warm White |
| Type | Wall Mounted |
| Usage/Application | OUTDOOR |
| Fixture Material | Aluminium |
| Material | Metal |
Yes! I am InterestedRequest A Callback