- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Decorative Lighting Pole
Decorative Lighting Pole
Prominent & Leading Manufacturer from Ahmedabad, we offer led decorative pole.
LED DECORATIVE POLE
Product Price: Rs 12,000 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 20 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Power | 10W , 15W |
| Material | Aluminum |
| Pole Height | 3 m |
| Mounting Type | OUT DOOR |
| Lumens per Watt | 100 LUMENS |
| Base Type | LED CHIP |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Wattage (W) | 10W , 15W |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
- Production Capacity: 100 PIECE
- Delivery Time: 1 WEEK
Yes! I am InterestedRequest A Callback